BE FLUENT TO:
  • Nowoczesne sale dydaktyczne
  • Lekcje z użyciem nowoczesnych technik multimedialnych
  • Autorskie metody pracy
  • Indywidualne podejście do każdego ucznia
WYKWALIFIKOWANA KADRA:
W naszej szkole posiadamy wykwalifikowaną kadrę szkoleniową z dodatkowym przeszkoleniem pedagogicznym.
ZAPISY:
Zapisy i informacje:
Kontakt: tel. 667 702 616 e-mail: befluent@wp.pl
Adres placówki:
Ogrodowa 25, Wielowieś 44-187

O nas

„Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu.” 

Z tymi słowami Antona Czechowa zgodzi się dziś chyba każdy. Znajomość języka obcego otwiera przed nami wiele możliwości takich jak: podróżowanie, nowa praca, czy swoboda w wyborze miejsca zamieszkania. Nasza szkoła powstała właśnie po to, aby umożliwić osiąganie tych celów i aby pokazać, że proces ten może być zarówno skuteczny jak i przyjemny.

Be Fluent oferuje zajęcia dla każdego począwszy od przedszkolaków, skończywszy na dorosłych. Wymaga to od nas oczywiście dostosowania technik oraz środków nauczania. Dlatego właśnie pracując z dziećmi, które w sposób najbardziej naturalny przyswajają sobie nowy język z typową dla dziecięcego okresu ciekawością świata oraz łatwością w nawiązywaniu kontaktów, bazujemy na nauce poprzez gry, śpiewanie piosenek, rymowanki, opowiadanie historyjek jak i zabawy ruchowe. Zajęcia urozmaicane są angażującymi grami przy tablicy interaktywnej oraz licznymi materiałami DVD. Takie dostosowanie technik pracy połączone z ogromnym zaangażowaniem oraz doświadczeniem lektorów sprawia, że dzieci chętnie, bez zahamowań i w przyjaznej atmosferze przyswajają język obcy.

Podążając za zmianami związanymi z rozwojem umysłowym dzieci dostosowujemy sposób nauczania do ich potrzeb. Dlatego właśnie w pracy ze starszymi dziećmi odchodzimy od zabawy, na korzyść bardziej świadomej nauki, wykorzystując zdolność logicznego myślenia, lepszą koncentrację oraz umiejętność aktywnego uczenia się. Stopniowo dzieci pracują coraz więcej z podręcznikiem i z dodatkowymi materiałami oraz wyszukują informacje w Internecie.

Duże znaczenie ma dla nas również autonomia ucznia w procesie uczenia się. Dlatego też zapoznajemy uczniów z technikami, które ułatwiają im pracę bez pomocy rodziców czy znajomych. Dziecko staje się bardziej samodzielne, co okazuje się być pomocne również w szkole. Nie ograniczamy się więc jedynie do nauczania języka, chociaż jest to oczywiście naszym priorytetem, ale staramy się też „wyposażyć” dzieci w dodatkowe umiejętności, które procentują na dalszym etapie kształcenia.

Praca z dorosłymi, natomiast, stawia przed nami zupełnie inne wyzwania. Podstawą prowadzenia zajęć jest tu duża ilość czasu poświęconego na tzw. „interakcję” (praca w parach, grupach, odgrywanie scenek). Dodatkowo zajęcia urozmaicane są materiałami DVD (scenki rodzajowe dostosowane do poziomu grupy). Grupy dobierane są na podstawie poziomu zaawansowania i są niewielkie (max. 10 osób), co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego ucznia. Na życzenie grupy organizujemy wyjście do restauracji, gdzie kursanci mogą skonfrontować swoją wiedzę z rzeczywistością i praktycznie zastosować umiejętność składania zamówienia w języku angielskim.  

Miła atmosfera na zajęciach oraz widoczne postępy są tym co sprawia, że praca z nami jest przyjemna i skuteczna.

ZAJĘCIA LEKCYJNE:
  • rozpoczęcie - 18.09.2017 (pn)
  • ferie zimowe oraz inne przerwy w nauce – wg. harmonogramu w woj. śląskim
  • dodatkowe dni wolne od zajęć: 02.05.2018 oraz 01.06.2018
GRUPY:
Przedszkole:
Grupa od 3 do 5 lat
Klasy 1 - 3:
Grupa od 6 do 9 lat
Klasy 4 +:
Grupa od 10 do 18 lat
Egzaminy:
Gimnazjalne, maturalne
Dorośli:
Grupa 18+
Indywidualne/ Firmy:
Szkolenia specjalne
Partnerzy
Hotel Łabędy
ul. Karola Marksa 11,
44-109 Gliwice
Dołącz do grona partnerów.
Jesteśmy na Facebooku
Nasze sale dydaktyczne
Copyright © Be Fluent
Designed by Krystian Świerc, cms by doneta.pl